Tagasi

Kinkekaart

Mis saab olla veel parem kingitus, kui tervise- või iluteenus! Kotka Tervisemaja kinkekaart on praktiline kingitus, mis sobib kinkimiseks nii sõbrale, pereliikmele, kallimale kui ka heale kolleegile.

20€, 50€ ja 300€ väärtuses kinkekaarte saab osta AS Mammograafi registratuurist või ükskõik millisest teisest Kotka Tervisemajas tegutsevast kliinikust (Kotka 12, Tallinn).

Kotka Tervisemaja kinkekaarti on võimalik kasutada oma äranägemise järgi tasuliste teenuste saamiseks nii AS Mammograafi kliinikus, kui ka kõikides teistes Kotka Tervisemajas tegutsevates kliinikutes. Kinkekaarti ei saa kasutada ostude sooritamiseks apteegis või kohvikus. Iga kinkekaarti võib kasutada üks kord ühes väljavalitud kliinikus.

Kui valitud teenuse maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata. Kui teenuse maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, siis saab puuduoleva summa tasuda teenust osutavale kliinikule sularahas, pangakaardiga või ülekandega. Kinkekaart pole vahetatav raha vastu. Kinkekaarti on võimalik kasutada ühe aasta jooksul alates ostukuupäevast.

Täiendava info saamiseks ja aja broneerimiseks palume pöörduda meie registratuuri.

Head tervist!